Loading the player...

ÇOK KOMİK BEBEK ŞARKISI İLE MUHTEŞEM TAVUK ŞARKISI VE DİĞER ÇOCUK ŞARKILARI BİR ARADA

 • Komik bebek şarkısını çok sevdiniz değil mi çocuklar? Bizde sizin için bebek şarkısına muhteşem bir klip hazırladık. Birbirinden eğlenceli animasyonlarla destekledik. Ayrıca bu çocuk şarkısı içerisinde birde bebeklere ettirdik. Çok güzel olmuş diyeceğiniz muhteşem ve bir o kadarda komik bir şarkı oldu.
  Bu güzel çocuk videosu ile eğlendiniz ve daha fazla eğlence istiyorsunuz. Çok komikdi ve daha çok gülmek istiyorsunuz. İşte bunlar için kanalımıza abone olmayı unutmayın! Minik Tv daima çocuk kanalı kalmaya devam edecek. İyi sayirler çocuklar.
  Çok komik kuzular ile eğlenceye devam ediyoruz çocuklar. Bugüne kadar normal meleyen kuzular gördünüz. Ama şimdi yeni nesil kuzular farklı sesler çıkarıyor. Bu kuzular o kadar komik ve sevimli ki tekrar tekrar izleyeceksiniz. Ve kuzulara tavuk şarkısı ve kırmızı balık gölde şarkısı eşlik ediyor.
  Ayrıca sizin çok sevdiğiniz çok komik tavuk şarkısı bu animasyonun içerisinde de yer almaktadır. Komik tavuk şarkısı eğlenceli tavuk ve horozlarla sizleri çok güldürecek. Bu tavuklar bir harika çocuklar. Kendinize iyi bakın bizi izlemeye devam edin.
  Daha fazla eğlenceli ve komik çocuk videoları için kanalımıza abone olun. Minik Tv en iyi çocuk kanalı.

  Category : Komik Videolar

  #ccedil#ok#komİk#bebek#Şarkisi#İle#muhteŞem#tavuk#ve#dİĞer#ocuk#Şarkilari#bİr#arada

  0 Comments and 0 replies
Privacy policyAccept and close
arrow_drop_up